Школа за основно и средње

образовање Вожд

адреса

ШОСО “ВОЖД”
Булевар ослобођења 219
11000 Београд

Telefon i E-mail

telefon :   011 / 3097 - 013
e-mail :  [email protected]

Мени

Предмети

Дигитална библиотека

Почетак другог полугодишта

јан 16, 2021 | Новости

Поштовани родитељи и ученици,

Изменама календара образовно-васпитног рада за основну и средњу школу прописано је да се зимски распуст завршава 15. јануара, а друго полугодиште почиње 18. јануара 2021. године. Настава ће се одвијати по моделу који је примењиван од 1. септембра 2020. године.

Настава за ученике основне школе почиње у 8.00 часова, а настава за средњу школу од 14.00 часова. Детаљније информације доставиће вам ваше одељењске старешине, а биће објављене и на сајту школе до почетка другог полугодишта.

Као и на почетку школске године родитељи имају могућност да се изјасне да ли ће њихово дете похађати наставу непосредно у школи или на даљиину. И у другом полугодишту важе све епидемиолошке мере које су прописане у првом полугодишту. Обавезно је ношење маски током боравка у школи, редовно прање руку и одржавање дистанце. Родитељи и трећа лица не улазе у објекат, као и до сада.

Надамо се да сте се одморили и лепо провели распуст и празнике. Желимо вам успешан наставак и срећан почетак другог полугодишта!